Учасники конкурсу "Кумедне дитя" [ФОТО]
2013-08-23 18:00:02

Коли ж, як не влітку можна на повну розслабитися, відпочити і... проявити всі свої таланти. Саме цим і радимо зайнятися пустотливим, грайливим, непосидючим та мегапозитивним хлопчикам і дівчаткам. А їх батькам — озброїтися фотоапаратами, відеокамерами та записниками.

Малюк пустує, а мама фотографує, знімає й записує. А потім надсилає найкращу світлину свого непосидючого синочка або ж доці на конкурс “Кумедне дитя”. Ось такі прості правила нового конкурсу від “Рівненської газети” та сімейного клубу “Пузата мама”.

Сфотографували, як чадо кумедно скривило личко чи відзняли кількахвилинний момент слави, який 100% піднімає настрій? Не ховайте все це під полу! Надсилайте нам!

Переможців конкурсу “Кумедне дитя” визначимо у двох номінаціях: фото- та відео-. А кожен учасник отримає заряд позитивного настрою, яким йому обов’язково подарують усі учасники. Конкурс триватиме з 1 червня по 31 серпня 2013 року. Участь можуть взяти світлини і відеоролики з дітьми віком до 14 років.

Фото (не більше трьох) та відео (просимо заливати на YouTube, Vimeo, чи інший адекватний відеосервіс і надсилати посилання на них) надсилайте на електронну адресу gazeta.rv.ua@gmail.com або на поштову адресу: конкурс “Кумедне дитя”, “Рівненська газета”, вул. Шкільна,2, м.Рівне, 33028.