Кафедрі менеджменту РДГУ - 20 років
2016-10-24 12:10:09

20 років тому в Рівненському державному інституті культури створено кафедру економіки та менеджменту. З якими здобутками за цей період підійшла кафедра, мали можливість познайомитись не тільки студенти спеціальності, але і викладачі, колеги під час святкування тижня кафедри менеджменту, що проходило у Рівненському державному гуманітарному університеті.

 

А звітуватись було з чим. За період роботи кафедра зросла кількісно та якісно. На сьогодні на кафедрі працюють 3 професори, 11 доцентів, 4 викладачі. За цей період на кафедрі було підготовлено та захищено 7 кандидатських та одну докторську дисертації. Викладачі кафедри випустили 4 підручники, 11 посібників, 7 монографій. Кафедра регулярно випускає збірники матеріалів звітної наукової конференції викладачів та студентів університету, започаткувала видання «Збірника наукових праць РДГУ. Економіка та менеджмент». Кафедра є організатором міжнародних науково-практичних конференцій.

Гордість кафедри – це випускники. За цей період випущено більше півтори тисячі спеціалістів. Серед них є науковці (захищено 1 докторська та 3 кандидатські дисертації), керівники державних установ, менеджери, керівники та власники комерційних підприємств.

 

При кафедрі ефективно працює громадська організація «Рівненський центр маркетингових досліджень», яка спільно із студентами активно впроваджує проекти розвитку туризму за підтримки ЄС.

Нинішні здобутки кафедри менеджменту РДГУ були б не можливими без самовідданої праці всього професорсько-викладацького складу, яким не перший рік вправно керує кандидат технічних наук Тарас Микитин - відомий далеко за межами Рівненщини науковець і громадський діяч, справжній фахівець своєї справи і людина з активною життєвою позицією, досвідчений організатор і улюблений викладач своїх студентів.