Другий та третій день маршруту веломарафону "Поліська Січ"
2016-04-21 09:45:43

В червні 2016 року на теренах Рівненщини відбудеться триденний веломарафон "Поліська січ". Учасники за 3 дні подолають 330 кілометрів туристичного маршруту, що пролягає мальовничим Поліссям. Організатори марафону вже почали тестувати прокладені маршрути.

"Проїхали ще два відрізки марафону Поліська Січ. Перший день марафону буде самий різноманітний по покриттю, буде все що завгодно, багато цікавого, та гарні краєвиди... Другий це справжня глушина, людей майже не зустрічається не кажучи про машини... На третій день для туристів я планую організувати екскурсію Надслучанським регіональним парком, заїхати на основні оглядові майданчики, руїни Губківського замку і т. д.", - написав на офіційній сторінці марафону у Фейсбук Юрій Ойцюсь.

Довідка:
Усі марафонці будуть поділені на дві категорії: спортсмени (змагаються у швидкості проходження дистанції) та туристи (їдуть у своє задоволення). Марафон розпочнеться у суботу 18 червня 2016 з Рівного та завершиться у понеділок 20 червня 2016 у Рівному. Передбачено дві ночівлі – м. Березне (КП1) та с. Маринин (КП2).

 

фото: Юрій Ойцюсь

 

 

Дивіться також:

Перший день маршруту веломарафону "Поліська Січ" [Відео]

Веломаршрути Рівненщини: Волошки та гойдалка на Горині

Веломаршрути Рівненщини: Жорнів 

Веломаршрути Рівненщини: Волошки